CHEF'SCHOICE M1520 Noateritaja

1 Hinnang
199.00€
Mudel: 520218
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

CHEF'S CHOICE | Noateritaja mudel 1520

Kvaliteetnugade nõelteravaks teritamiseks! Nüüd saate ühe teritussüsteemiga teritada nii 20- kui ka 15-kraadiseid nuge. Selle patenteeritud, täiustatud tehnoloogiaga elektrilise teritajaga saate taastada ja taasluua nii Euroopa nugadele traditsioonilise 20-kraadise noatera kui ka Aasia stiilis nugadele iseloomuliku 15-kraadise noatera.  Samuti saate teritada ka nüüdisaegseid Euroopa/Ameerika stiilis nuge. Chef’sChoice® mudeliga 1520 teritate kiiresti ja hõlpsalt mis tahes kvaliteediga noad, sealhulgas Ameerika, Euroopa või Aasia stiilis majapidamisnoad, sirge või terava teraga, Santoku ja klassikalises Jaapani stiilis ühekordse kaldenurgaga teraga noad, sealhulgas paksemad Deba-stiilis lõiketerad, samuti ka spordi- ja taskunoad.

Parem noatera kui tehasest väljumisel: noateritaja mudel 1520 tagab parema noatera kui pärast tehasest väljumist ning algse noatera geomeetria mis tahes nugadel ‒ ning seda kõike ühe seadmega.

Patenteeritud kolme etapiga süsteemi AngleSelect® väga täpsed nurga reguleerijad ja tehnoloogia Diamond Hone® on teinud Chef’sChoice´i teritajad tuntuks ja juhtivate kokkade valikuks kogu maailmas. Noateritaja mudel 1520 on ideaalne lahendus mis tahes tüüpi nugade üliteravate terade taastamiseks ja taasloomiseks. Optimaalne mitmekülgsus, et tagada ideaalne ja üliterav noatera mis tahes tüüpi nugade teritamisel.

Tööpõhimõte: Aasia-stiilis nugade või nüüdisaegsete Euroopa / Ameerika stiilis nugade teritamiseks 15-kraadise nurga alla kasutatakse etappi 1 ja etappi 3. 20-kraadiste nugade teritamiseks kasutatakse etappe 2 ja 3. Etappi 3 kasutatakse ka sakiliste nugade teritamiseks.

Tehnilised andmed

Ühepoolse noa teritamine

Jah

Lõppviimistlus

saadaval valge, must ja harjatud metall

Teritusetappide arv

3

Abrasiivketas

100% teemantabrasiivkettad ja paindlik peatamine

Saab teritada nii sirge kui ka sakilise teraga nuge

Jah

Noatera nurk pärast teritamist

15 või 20 kraadi

Teritusetapp

Jah - kombineeritud teritamine / lihvimine

Peatamisetapp

Jah

Teritusaeg

umbes 1 minut esmakordsel teritamisel. Taasteritamiseks kulub u 10 sekundit.

Üldine hinnang
5 /5
1 Hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...