CHEF'SCHOICE M120 Noateritaja

CHEF'SCHOICE M120 Noateritaja

169.00€
Mudel: 520219
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

CHEF'S CHOICE | Noateritaja mudel 120

See välkkiire, professionaalne, kodumajapidamises kasutamiseks mõeldud teritaja loob sekunditega uudse noatera Trizor-Plus™, mille saab kohandada sobivaks mis tahes lõikamiseesmärgile! Sobib sirge ja sakilise teraga nugade teritamiseks ja on väga lihtne kasutada. Hämmastavalt teravad ja kauakestvad noad vaid mõne sekundiga. Saate valida eriti teravad noaterad, millega saaks ka juuksekarva lõhki lõigata ning mis libisevad sujuvalt ja probleemideta läbi õrnade toiduainete nagu suitsulõhe ja prosciutto. Samuti saate valida erineva arvu "sakkidega" noaterad keerulistemaks töödeks nagu kiuliste toiduainete ja liha lõikamine. 100% peened teemankattega koonilised kettad etapis 1 ja etapis 2 moodustavad kauakestva, kaarekujulise noatera esimese ja teise kaldserva.

Etapis 3 loob revolutsiooniline, paindlik peatamisketas üliterava poleeritud kolmanda kaldserva ja lõikeotsa, poleerides samas esimesi kaht kaldserva, et moodustada teravad lõikesooned, mis soodustavad noatera mõlema külje lõiketegevust. Sisseehitatud suure täpsusega paindlik nurk juhib noatera ning tagab selle ülima teravuse. Disainitud vastavalt rangetele standarditele, piiratud 3-aastane garantii.  Kompaktne (umbes 10” pikk x 4” x 4”). Elastsed elastomeerjalad hoiavad seadet turvaliselt tööpinnal. Chef’sChoice® Diamond Hone® EdgeSelect® Plus mudel 120 ei vaja teritusõli ega -vedelikku.

Tehnilised andmed

Ühepoolse noa teritamine

Jah

Teritusetappide arv

3

Abrasiivketas

100% teemantabrasiivkettad ja paindlik peatamine

Saab teritada nii sirge kui ka sakilise teraga nuge

Jah

Noatera nurk pärast teritamist

20 kraadi

Eelteritusetapp

Jah

Teritusetapp

Jah

Lihvimis-/poleerimisetapp

Jah - kasutab peatamist

Terastamisetapp

Ei

Teritusaeg

umbes 1 minut esmakordsel teritamisel. Taasteritamiseks kulub u 10 sekundit.

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...

messenger