Soengurevolutsioon Dyson Airwrap™

2019. aasta auhinna Allure Best of Beauty Breakthrough Award (Allure'i parima ilu-uuenduse auhind) pälvinud soenguseade Dyson Airwrap™ ei saanud seda tiitlit ilmaasjata – sellega tunnustati revolutsiooniväärilisi avastusi, toote uuenduslikkust ja omadusi, mis muudavad iluturu seniseid reegleid. Selle auhinna pälvivad tooted, mis kujundavad ümber meie rutiini, muudavad mõtlemist ja täiendavad ilutööstuse maakaarti. Ilmselt ei üllatunud keegi, kui nende turgu muutvate mängijate hulka paigutati ettevõte Dyson, mille uudistoode vallutas otsemaid tervisliku ilu maailma Everesti (2016. aaastal käis seal juba ära nende teine meistriteos – föön Dyson Supersonic™). Tänaseks ettevõtte tervisliku juuksehoolduse sarjas kahe vana olija kõrvale ilmunud juuksetangid Dyson Corrale™ muudavad kogu kolmiku mõju juuksehooldustööstusele ainult võimsamaks – naiste erinevate vajaduste jaoks on nüüd saadaval kolm valikut.

Mille poolest on Dyson Airwrap™ eriline? See seade võib muuta kogu soenguvahendite kollektsiooni – unustage riiulid täis lokitange, fööne, juukseharju ja -tange. Kõik, mida juuste vormimiseks vaja, on nüüd ühes seadmes. Liiga hea, et olla tõsi?

Kuumuse asemel õhuringlus

Dyson Airwrapi™ väljatöötamisele kulus viis aastat ja 30 miljonit dollarit investeeringuid. Seatud eesmärk vormida juukseid tervislikult pani Dysoni insenere korralikult pead murdma – tuli mõelda, millega asendada juuksestruktuuri modifitseeriv kuumus, kaotamata vormimise efektiivsust. Dyson keskendus õhuvoolu seaduspäradele – soenguseadme loomisel võeti appi lennukiprojekteerijatele tuttav nähtus, mis võimaldab õhulaeval end maast lahti rebida. Lennukimootorite genereeritavad võimsad õhukeerised aitavad hoovõturaja pinnalt eemale tõukuda, aga Dyson Airwrapi™ õhuvool toimib vastupidiselt – see tõmbab juuksed ligi ja annab neile valitud otsaku pinnakumerusi imiteeriva kuju. Kuidas see toimub? Kõrge rõhu ja suure kiirusega õhuvool liigub otsaku pinnal ringiratast. Sellele loomulikult alluv juuksesalk tõmbub otsaku ligi, keerdub selle ümber ja püsib seal seni, kuni saab uue kuju. Coanda-efektiks kutsutav aerodünaamiline printsiip võimaldab sukelduda erilisse soengurituaali – et juuksesalk keerdub õhuvoolu liikumisele reageerides ise ümber otsaku, ei pea te enam olema salkude eraldamise ja keeramise ekspert, vaid saate nautida juuste vormimise maagiat.

Soenguseade Dyson Airwrap™ on oma sugulaselt – föönilt Dyson Supersonic – üle võtnud digitaalse mootori V9 ja just selletõttu on see nii võimas. V9 mootor tagab õhuvoolu laitmatu ja katkematu ringluse ning nutikas alaline temperatuurikontroller (kontrollib temperatuuri 40 korda sekundis) võimaldab hoida temperatuuri püsivalt alla 150 °C. Nii on juuksed kaitstud kahjustuste eest, mida maksame kõrge hinnana ilu eest, kui kasutame harilikke soenguseadmeid. Viimaste töö põhineb ekstreemse kuumuse mõjul juuksekarvale – kuumusega lõhutakse juuksemolekulide sidemed ja luuakse uued, muutes nõnda juuksekarva kuju. Ent pole saladus, et juuksed ei suuda unustada tehtud kahju ega oma seisukorda taastada – kahjustatud juus jääb kahjustatuks seni, kuni me selle ära lõikame.

Kuus soengurežiimi

Teades, et juuksemolekulide vahelisi sidemeid ei lõhu mitte ainult kuumus, vaid ka niiskus (just sellepärast tekivad lokid, kui niisked juuksed patsi punuda ja lasta neil ära kuivada), on Dysoni uuenduste loojad pöördunud märgade juuste vormimise poole. Dyson Airwrap™ muudab juuste kuju, neid kuivatades, seega enne seda ei ole enam vaja eraldi fööni kasutada. Ebavajalikuks muutub ka kogu ülejäänud soenguseadmete arsenal – Dyson Airwrapi™ otsakud oskavad ära teha kogu töö, mida tegid varem erinevad vahendid. Turule tulnud mudeli Dyson Airwrap Complete Long komplektist leiab koguni kuus vormimisotsakut: 3 cm läbimõõduga otsak lopsakate ja sümmeetriliste lokkide jaoks; 4 cm läbimõõduga otsak vabalt langevate asümmeetrilisemate lokkide jaoks; otsak siledate juuksekarvadega kindla ja allutatud soengu jaoks, mis ei tunnista mingeid lahtiseid ega lainetavaid salke; õrnalt masseeriva toimega otsak siledate juustega vabama, kerge ja koheva mulje jaoks; loomulikke laineid esile toov ja kohevust lisav otsak igapäevaseks kammimiseks; rangete nõudmisteta kiire ja mõnusa kuivatuse otsak. Muide, lokiotsakutel on kaks versiooni: lokkide keeramiseks päri- või vastupäeva. See mudel on esimese Dyson Airwrapi™ täiustatud versioon – uue Dyson Airwrap Complete Longi silindrilised põhiotsakud on nüüd kaks korda pikemad, tasakaalustatud pikajuukseliste jaoks, kuid sobivad kõikidele.

Kompromissideta

On jäänud veel vaid pisiasjadest rääkida. Dyson Airwrap™ tähendab negatiivseid ioone (vähendavad staatilist laengut), kõigest 82-detsibellilist mürataset, nelja temperatuuri- ja kolme kiirusrežiimi, 1300 W võimsust, 260 cm pikkust juhet, 13 l/s õhuvoolu ning 675 g kaalu. Need näitajad avaldavad muljet. Parim osa on aga see, et Dyson Airwrap™ vähendab edukalt kuumust ja lühendab soengu sättimisele kuluvat aega ja seda kõike ilma mööndusi tegemata – toomata ohvriks juuste ilu või vormimise efektiivsust. Üks tööriist ja kuuekordselt õnnelikud juuksed on valmis elu kõikideks pidupäevadeks, mille hulka kuulub ka lihtne, tervislik ja kerge argipäev Dyson Airwrapiga™!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...