Laurastari mikrodispersne kuivaur hävitab koroonaviiruse

Laurastar on 1980. aastal loodud Šveitsi kaubamärk, mille tuumikidee on rõivaste professionaalne hooldus kodustes tingimustes. Laurastari tähtsaim väärtus on alati olnud austus planeedi ja meie rõivaste vastu. Just sellepärast sünnivad ettevõtte käe all aastakümneid teenivad tekstiilitriikimise tehnoloogiad, mis aitavad meie rõivastel kaua kesta ning kaitsevad kangaid viirusliku ja bakteriaalse saaste eest. Tänapäeval hõlmab Laurastari visioon palju enamat: „kõigepealt sündis mõte kanda hoolt teie kantavate rõivaste ilu eest. Seejärel haaras meid inspiratsioon ja soov hoida teie kodu puhtana. Viimaks kujunes esmatähtsaks kohustus sirguva tulevikupõlvkonna ees – me peame tagasi pöörduma nende ja enda elu juurde ning selle puhtamaks muutma“.

Tekstiilitööstus on üks enim loodusressursse kasutavaid ja maad saastavaid tööstusharusid. Võimalus pikendada rõiva kandmisaega on ilmselt kõige lihtsam viis planeeti aidata. Laurastari eesmärk on võtta sisse koht tekstiili olelusringis ja pikendada rõivaste laitmatu välimuse kestust, et käsi tõuseks aina harvemini riidekapi sisu uuendama ja et kõik seal leiduv näeks välja justkui eile ostetud. Baltimaade turule on tulnud kahte tüüpi Laurastari seadmed: triikrauaga aurugeneraator ja „kõik ühes“ triikimissüsteem, mille moodustavad aktiiv-triikimislaud, integreeritud aurugeneraator ja triikraud. Balti riikide poole on teel ka ettevõtte värskeim toode – väike, ent võimas kuiva auru generaator IGGI, mis on kavandatud tekstiili ja mitmesuguste kõvade pindade hoolduseks.

Auru halastamatu mõju viirustele

Mille poolest on Laurastar eriline? Esiteks on selle näol loodud unikaalne mikrodispersse kuivauru tehnoloogia DMS (ingl k dry microfine steam). Mida suudab see 2020. aastal sõltumatus Microchem Laboratory laboratooriumis uuritud, kahekordselt (generaatoris ja seejärel uuesti triikrauas) kuumutatav aur? Uuringute käigus jälgiti auru mõju viirustele, bakteritele ja tolmulestadele. Katsed kinnitasid, et Laurastari seadmete genereeritav mikrodispersne kuivaur hävitab 99,9% viirustest, 99,9% bakteritest ja 100% tolmulestadest. Te saite õigesti aru – Laurastari triikimissüsteemide auru abil hävitate nii lapse plüüskaruga pikaks mängima jäänud tolmulestad kui ka koroonaviiruse. Laurastar ei mõtle ainuüksi teie riiete peale – ettevõttele läheb korda kogu teie kodutekstiil: suletekid, kardinad, pehmed mänguasjad, pleedid... Võimsa auruvoo jaoks ei ole ligipääsmatuid tekstiilikiude.

Turu uuendajate eesmärk on taastada ja tagada puhtam elu, aga ühtaegu ka muuta meie igapäevast elu. Laurastari triikimisseadmetega saavutate võrreldamatu tulemuse kaks korda kiiremini, rõivad ei jää tänu kuivale aurule niiskeks ning mis peamine – kangas säilitab oma algse struktuuri, faktuuri ja küllusliku värvi. Kanga pealispind ei saa triikimise käigus kahjustada, vastupidi – triikimine taastab kanga ja selle mõõtmed. Laurastari esindajad on veendunud, et kui investeerid sotsiaalselt vastutustundlike kaubamärkide kõrge­kvaliteedilistesse rõivastesse, on vaja, et keegi hooldaks neid asjatundlikult ning kannaks hoolt kanga ja selle pika eluea eest. Sageli sõltub ju laitmatu mulje mitte rõivaesemest endast, vaid just kangast, selle langevusest ja liikumisest keha suhtes – need aspektid loovad tõelise väärtuse. Väga tähtis on ka asjaolu, et Laurastari seadmete õrn ja delikaatne mõju käib käsikäes maksimaalse hügieeniga. Seega triikimine ei ole enam seotud ainuüksi korralikkusega – nüüdsest tähendab triikimine ühtaegu nii ilu kui ka peaaegu kirurgiliselt steriilset puhtust.

Uued tuuled triikimises

Veel üks Laurastari eksklusiivtehnoloogia on aktiiv-triikimislaud, mille sisseehitatud vaakumi- ja ventilaatorisüsteem võimaldab triikimisel luua õhupadja, mis tõstab ja silub rõivast juba iseenesest. Seega ei ole enam triikides vaja näha palju vaeva, et vältida kangas tekkivaid kortse ja volte. Pealekauba saab kahte püksisäärt triikida korraga – kui valite auru allatõmberežiimi, tungib aur läbi nelja kangakihi ja triigib püksid ühe hoobiga. Triikimislaudadel on veel kaks kõikide triikijate ammu oodatud omadust: laua alla on triikraua hoidmiseks paigaldatud suletav riiul ja jalgadel on rattad. Nüüd ei ole enam vaja triikimislauda tassida – piisab selle soovitud suunas lükkamisest.

Üks uuendustest on triikraua 3D-aktiivtald, mille pind ei ole erinevalt tavapärasest täielikult sile – selle kõrgendid ja süvendid võimaldavad üle kanga liikuda ilma triikimisvoltidega riskimata, tagades samal ajal auru jaotumise kogu tallapinna ulatuses.

Ebatavaliseks omaduseks võib pidada kõikidele kangastele sobivat ühte triikimistemperatuuri. Pärast hulka laborikatseid on Laurastar leidnud ideaalse temperatuuri, mis sobib kuivauru tehnoloogiat kasutades eri tüüpi tekstiilile. Iseäranis õrna kanga jaoks on ettevõte loonud täiendava, kergesti paigaldatava triikimistalla. Paned peale ja triigid – nüüd ei pea enam ootama, et see maha jahtuks, ega muretsema, kas see on juba piisavalt jahtunud. Siidi ja mohääri on soovitatav triikida ainult auruga, hoides triikrauda veidi kangast kõrgemal.

Nii kõik-ühes-süsteemi kui ka aurugeneraatoriga triikraua abil on mugav triikida ka vertikaalselt hoitavaid rõivaid – ainuüksi auruga töötlemise tulemusel jäävad kangad silmnähtavalt sirgeks ja taastub nende loomulik langevus. Kõige lõbusam mäng ootab ees, kui triigite enamiku jaoks tülikaid särgivarrukaid – nüüdsest piisab, kui lasete särgikäisesse auru ja liigute triikrauaga kergelt üle kanga.

Triikimise muudab mõnusaks veel üks uuenduslik pisiasi, nimelt tehnoloogia Sensteam – käepidemesse integreeritud sensorid tuvastavad teie liigutused ja aktiveerivad automaatselt aurukasutuse. Nii ei ole enam vaja nuppe vajutada – piisab, kui liigutate triikrauda ettepoole ja seade hakkabki auru väljutama. Tagasi liikumise ajal kinnistatakse triikimistulemus ilma auruta. Värskeimatel mudelitel väljub aur pulseerivalt – aurupahvakute katkematu seeria tagab täiusliku tulemuse jaoks optimaalse aurukoguse. Kõikidel mudelitel on samasuguste omadustega aur – see on kiire, võimas ja levib laiaulatuslikult. Et kõikidesse triikimissüsteemidesse integreeritud veepaak tagab võimaluse triikida kaua, on Laurastari seadmed hinnatud ka professionaalide seas. Muide, rõõmustav uudis vasakukäelistele: kõik seadmed on kohandatud kasutamiseks nii parema kui ka vasaku käega.

Hea nii kanga, inimese kui ka planeedi jaoks

Šveitsi ettevõtte missioon oli luua mitte uus triikimiskogemus, vaid säilitada rõivaste laitmatu ilu, mis tavapäraste triikraudadega töödeldes ajapikku hääbub. Aga see, mida Laurastar tänapäeval loob, kõneleb vaid ühest – ilu poole püüeldes on välja töötatud nii rõiva- kui ka inimsõbralik tehnoloogia, mis muudab triikimise pikast kannatusest lühikeseks meeldivaks teekonnaks kangavoltide vahel. Just sellepärast on Laurastari seadmed vallutanud nii kodused garderoobid kui ka kõrgmoe lavatagused. Laurastar – nii lihtne, nii puhas, nii asjatundlik, nii šveitsilik.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!