Meie arvates on Melitta barista TS smart parim kohvimasin, mida oleme proovinud

Oleme rohkem kui ühes oma artiklis maininud, et firmale Melitta pani aluse koduperenaine Melitta Benz. Tänu temale võeti maailmas kasutusele esimesed kohvifiltrid ja sellele järgnes kohvimasinate põnev areng.

Sõna kohv tekitab igaühes erinevaid tundeid, kuid me ei kahtle, et need kõik on seotud kohvijoomise mõnusa rituaaliga. Tore, et saame tänapäeval nautida mitte ainult lihtsat musta kohvi, vaid valikus on ka espresso, latte, cappuccino, ja mis veelgi parem, et üks ja sama kohvimasin suudab kõik need joogid valmis teha! Selles artiklis räägime meie arvates ilmselt parimast kohvimasinast, mida oleme kunagi proovinud – selleks on Melitta barista TS smart.

melitta barista ts smart

Parim kohvimasin igale maitsele

Tihti võib kohvisõber öelda, et parim kohvimasin (manuaal, automaat, kapsel) on just see, mis talle iga päev kohvi valmistab. Selguse huvides peaks siiski aru saama, mida me kohvimasinalt maitsva kohvi joomiseks ootame? Seega, enne seda, kui otsustasime, millist seadet proovida, leppisime omavahel kokku, et see peaks olema masin, mis suudab valmistada paljusid erinevaid kohvijooke.

Melitta barista TS smart oli meie jaoks kõige sobivam valik, sest saime proovida koguni 21 kohvijooki – ühesõnaga – igaühe maitsele ja vajadustele vastavaid jooke. Pärast enam kui poolte jookide proovimist hakkasime aru saama, mis meile selle masina juures kõige rohkem meeldib. Niisiis toome ilma aega raiskamata need omadused siin välja:

  • Vaikne töö. Me kõik teame, kui mürarikkad võivad kohvimasinad tavaliselt olla. Ainuüksi selle müra tõttu, mida need suudavad tekitada, on sageli võimatu hommikul endale kohvi teha, sest kõik teised pereliikmed magavad veel (ja te ei taha neid äratada). Seega pidage meeles, et see ei kehti selle automaatse kohvimasina puhul. Vaikselt jahvatav kohviveski ja muud masinas toimuvad protsessid ei kutsunud oma heliga esile mitte mingit negatiivset reaktsiooni.
  • 21 kohvijoogi retsepti. Hea meel oli tõdeda, et masinaga saab valmistada lausa 21 erinevat kohvijoogi varianti, mis annab eelise teiste sama tootja masinate ees, nagu nt. „Melitta” Caffeo Ci või Caffeo Solo & Perfect Milk, mis toodavad standardseid kohvijooke. Muuhulgas tasub mainida ka reisisuuruses kohvimasinaid, millega saab reisi ajal teha üht tüüpi kohvijooki. Seega inimestele, kes hindavad erinevaid kohvimaitseid, on lai maitsevalik kindlasti eeliseks.
  • Automaatne kohviubade valik. See funktsioon kergendas märkimisväärselt kohvijoogi valmistamise keerukust. Piisas kohvijoogi väljavalimist ning masin arvutas automaatselt väljaselle valmistamiseks vajaliku ubade koguse.
  • Minu kohvi meeldejätmine (My Coffee Memory). See on meie arvates ilmselt seadme parim omadus! Väga sageli tuleb pärast maitsva kohvi valmistamist järgmisel korral uuesti meelde tuletada, kuidas sellise õige tulemuseni jõuda. Melitta barista TS smart kohvimasina vastav funktsioon võimaldab salvestada kuni 8 inimese kohvieelistusi!
  • Itaaliapärane kohvi valmistamise protsess. Kui olete itaaliapärase kohvi fänn, siis teeb see funktsioon teid tõeliselt õnnelikuks. Ühe nupuvajutusega saate nautida tõelist Itaalia kohvi ja vähemalt mõneks ajaks mõttes Itaaliasse sattuda.
  • Kaks tassi korraga. Sellise funktsiooni eelisest saavad aru need, kellele meeldib valmistada pilgeni täis tass kohvi ja muidugi need, kes soovivad säästa aega mitmele inimesele korraga kohvi valmistamisega.
  • Seadme puhastamine. Melitta barista TS smart automaatne puhastamine kinnitas taaskord meie arvamust, et tegemist on parima kohvimasinaga, mida proovinud oleme. Aurupuhastus ja muud seadme puhtust ja toimimist toetavad funktsioonid olid selged ja hõlpsasti teostatavad, mistõttu ei võtnud seadme korralik puhastamine kaua aega.
  • Juhtimine mobiilirakenduse kaudu. Ja tähelepanu, siin on veel üks lahe funktsioon! Valmistasime kohvi vaid mõne klõpsuga nutitelefonis. Muidugi ei tohi unustada tassi õigele kohale panna, muidu ei tule kaugjuhtimise teel valmistatud kohvi nautimisest midagi välja.

Kokkuvõttes võib öelda, et nii oma funktsionaalsuse kui laiaulatuslike võimaluste ja kaasaegse juhtimise poolest vallutas Melitta barista TS smart seade kahtlemata meie südamed. Võib julgelt väita, et tegemist on seadmega, millesse tasub investeerida. Proovige seda ise juba täna!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!