Proovi Ecovacs tolmuimeja robot oma kodus! Tasuta.

Proovi oma kodus! Tasuta. 

 Esitleme ainulaadset võimalust proovida uusima tehnoloogiaga Ecovacs robottolmuimejaid oma kodus ja täiesti tasuta. 

Proovige ühte kolmest kõige uuemast Ecovacs robottolmuimejast, Broneerige, tulge kaubale järgi Tallinnasse, katsetage oma kodus ja siis otsustage. Praegu on võimalik katsetada ühte kõige uuemat  robottolmuimejat Ecovacs Deebot 9. 

Kuidas kõik toimib? 

Broneerige aeg. - Tulge tolmuimejale järgi Tallinnas salongi d.one. - Proovige tolmuimejat kodus. - Tagastage seade. 

Kuidas broneerida soovitud tolmuimeja? 

Praegu saate seda helistades telefonil: +372 621 0100 või e-posti aadressil hello@d-one.ee  ning kooskõlastades teile sobivaima aja. 

Mil viisil ma saan tolmuimeja kätte? 

Broneeritud tolmuimeja saate kätte ja peate tagastama aadressil: d.one kauplus Maakri 19/1, Tallinn. Hetkel saatmise võimalus puudub. 

Kui kaua saan tolmuimejat kasutada? 

Tolmuimeja saab broneerida ja kasutada 6-7 päeva. Pakkumist saab isik kasutada vaid ühe korra. 

Kas tolmuimejale saab järgi tulla või selle tagastada teine isik? 

Tagastada tohib, kuid peate meid sellest eelnevalt teavitama rendilepingus olevatel kontaktandmetel või sel ajal, kui rendite toodet. Kui soovite kätte saada rentimiseks ette nähtud tolmuimeja, peate esitama ametliku isikudokumendi (passi, isikukaardi, uut tüüpi juhiloa). 

Mida teha, kui olen seadet kahjustanud või selle ära rikkunud? 

Seadme tagastamisel teavitage d.one kaupluse töötajat kahjustustest või riketest, mida töötaja hindab. Dysoni tolmuimejad on mõeldud kasutamiseks ainult kodumajapidamises, elu- või kontoriruumides ja vastavalt ettenähtud otstarbele. Neid seadmeid ei tohi kasutada kaubanduslikel, tööstuslikel eesmärkidel ega harva hooldatavtes või puhastatavates ruumides, nagu kelder, garaaž, ladu jne. 

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!