Aurutid: aurugeneraatorid

SteamOne riideaurutad on eriti mugav ja lihtne viis oma riiete suurepärase välimuse eest hoolitsemiseks. Seisvatel ja kaasaskantavatel aurusüsteemidel on palju eeliseid, mis muudavad need populaarseks nii kodus kui ka reisil olles. Valige juba täna veebisaidilt D-one.lt soovitud SteamOne riideauruti ja nautige veatu välimusega riideid kõikjal ja alati!

SteamOne riideaurutid

SteamOne riideaurutid – kaasaegsed professionaalide poolt loodud seadmed! Võimsad, kompaktsed ja töökindlad käsi- ja statsionaarsed aurutriikrauad on vallutanud paljude kasutajate südamed. Tänu suurele võimsusele ja eriti tõhusale pidevale aurule saate oma riideid triikida ja värskendada neid põletamata või kahjustamata.

SteamOne riideaurutite eelised

Peamiseks ja eriti oluliseks plussiks on ilmselt mugavus kiirustavale inimesele ja aja kokkuhoid. Nende süsteemide puhul piisab, kui riputada soovitud riided riidepuu külge, eemaldada kortsud kiiresti ja panna need kohe selga. Spetsiaalne keraamilise kattega tald on üks põhjusi, miks riiete triikimine on lihtne ja kiire.

Olenevalt valitud mudelist võivad SteamOne’i manuaalsed rõivaaurutid saada suurepäraseks reisikaaslaseks. Olles väikesed ja kompaktsed, mahuvad need hõlpsasti teie kohvrisse või reisikotti, nii et teil on lihtne säilitada esinduslikku välimust kõikjal, kus viibite.

SteamOne aurutid – riiete triikimiseks ja uuendamiseks

Valitud rõivaaurutiga te mitte ainult ei silu kortse, vaid värskendate ka igat tüüpi kangaid. Auruti eraldab kuni 98°C kuumutatud auru, mis aitab vabaneda allergeenidest nagu tolm või loomakarvad, samuti kõrvaldada ebameeldivad lõhnad, tolmulestad, bakterid või lutikad. Pikemaks aurutamiseks kohandatud SteamOne aurutitega saab puhastada ka diivaneid, vaipu, voodipesu või kardinaid.

Kuidas valida õiget SteamOne rõivaaurutit?

Kõige olulisem ja ilmselt põhiküsimus on see, kui sageli kavatsete oma riideid triikida? Manuaalselt aurutriikrauast piisab kindlasti üksikute riiete jaoks või reisile minnes, kuid kui on plaanis triikida ja värskendada rohkem riideid korraga või hoolitseda mööbli, vaipade või kardinate puhtuse eest - siis on statiiviga aurukeskus suurepärane abimees.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!