Hoidjad: hoidikud

Föönihoidikud – Dysoni föönide korralikuks ja mugavaks hoiustamiseks teie valitud ruumis.

Föönihoidikute tüübid

Meie kodulehelt leiate kahte tüüpi föönihoidikuid: seisvaid ja riputatavaid.

Dyson Supersonicu seisev hoidik paistab silma voolujoonelisi kuju ja elegantsi poolest, nii et see näeb hea välja igas vannitoas või toas. Hoidik on kujundatud nii, et nii föön kui ka selle tarvikud on ühes kohas. Dyson Supersonicu hoidikud on saadaval kolmes värvitoonis: hall, roosa ja lilla, nii et saate neid hõlpsalt oma olemasoleva Dysoni fööniga sobitada. Miks on see hoidik hea valik? Esiteks, kuna fööni ja selle tarvikute hoidmiseks pole vaja midagi riputada, piisab, kui asetate selle vabale pinnale teile kõige mugavamasse kohta. Teiseks on see lisavarustus ülimalt kerge ja kompaktne, nii et mahutate selle lihtsalt reisikotti.

Riputatav seinahoidik on väike, kompaktne ja korralikult tasakaalustatud, et toetada fööni raskust. Sellist tarvikut saab pidada kompaktseks, kuna see ei võta lisaruumi ja saate oma fööni alati hõlpsasti kätte kohe, kui seda vajate.

Seinale riputatava hoidikuga on kaasas ka spetsiaalsed rõngad kuivati otsikutele, et kõik enim vajaminev oleks ühes kohas. Seinale riputatava hoidku ja otsikute tarvikud saate hõlpsalt kinnitada nii värvitud kui ka kahhelkividega seintele. 

Kuidas valida õiget föönihoidikut?

Kõigepealt soovitame hinnata ruumi, kus plaanite fööni hoida. Kui tegemist on vannitoaga, kus on vaba ruumi, siis on seisev föönihoidik kindlasti kõige mugavam. Väiksemasse vannituppa sobib riputatav föönihoidik, kui soovite hoida ruumi vabana, kuid samal ajal kõige kergesti ligi pääseda.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...