Ajutiselt otsas
HOFATS CONE söegrill HOFATS CONE söegrill HOFATS CONE söegrill HOFATS CONE söegrill HOFATS CONE söegrill

HOFATS CONE söegrill

799.00€
Mudel: 440100
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

HOFATS | CONE söegrill

Kohese, vahetu ja intuitiivse kuumuse reguleerimisega CONE viib grillimise uuele tasemele. Veel kunagi ei ole sütega grillimine olnud nii lõõgastav, mitmekülgne, täpne ja lihtne.

CONE on maailma esimene söegrill, kus kuumust saab vahetult reguleerida. Seega on söegrill nüüd sama mugav kui gaasigrill, kuid seejuures tõeliste sütega ja leegiga ja autentse õhkkonnaga. Kohese, vahetu ja intuitiivse kuumuse reguleerimise teeb võimalikuks põhimõte, milles on ühendatud kuumusallika kaugus grillitavast toidust ja õhuvarustus. Kui on vaja suuremat kuumust, näiteks liha mahlasuse säilitamiseks, saab söeresti ehk kuumusallika lihtsalt kõrgemale tõsta. Kuumuse vähendamiseks laske söerest lihtsalt alla ja õhuvarustus väheneb automaatselt.

Konksude abil on grillitarvikud alati käepärast. Pärast grillimist saab tootest teha kamina, tõstes söeresti kohakuti toote ülemise servaga. Kõrgemas asendis piisab ka paarist puuhalust, et luua mõnus, soe ja õdus õhkkond, kus argipäev ununeb.

Tehnilised andmed

Küpsetusgrill (⌀)

⌀50 cm, ⌀46 cm ; ⌀57 cm

Töökõrgus

85 cm

Kaal

17 kg

Mõõtmed (P x L x K)

60 x 60 x 105 cm

Katmine

Kuumuskindel pulbervärv

Materjal

100% roostevaba teras

Otsene soojuse reguleerimine

Jah

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!