GRAEF DA506EU Toidukuivati GRAEF DA506EU Toidukuivati

GRAEF DA506EU Toidukuivati

219.00€
Mudel: 44038
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

GRAEF | Toidukuivati DA 506

Graefi toidukuivati DA 506 kasutab moodsat tehnoloogiat, et luua vajalik kuiv õhkkond mis tahes köögis. Tänu oma suurusele, suurele ekraanile ja pikale tööajale kuni 40 tundi kuivatab Graefi automaatne toidukuivati mis tahes koguse puu- ja köögivilju, liha, kala, pähkleid ja palju muud. Nii säilib toit kauem ja kuivatamine on tervislik toiduvalmistusviis. Seadmega saab ka jogurtit teha. Toidukuivatil DA 506 on kuus BPA-vaba plastalust, mis võimaldab üheaegselt kuivatada erinevaid toiduaineid, ilma et need üksteisega kokku puutuks. See teeb toidukuivatist DA 506 ideaalse köögiabilise kõigile, kes soovivad toituda tervislikult ja toitu raiskamata.

Toidukuivati on mikrolaineahjust väiksem ja kulutab vähem energiat kui ahi. Selle saab seadistada optimaalsele temperatuurile vahemikus 30 ° ja 70 ° C. Puuviljadele sobiv temperatuur on 57 °, köögiviljadele 52 °, maitsetaimedele ja lihale 46 ° ning pähklitele ja seemnetele 52 °. Seadme tagaküljel asuv ventilaator tagab kuumuse ühtlase jaotumise. Toidukuivatil DA 506 on kuus BPA-vaba plastalust, mis võimaldab üheaegselt kuivatada erinevaid toiduaineid, ilma et need üksteisega kokku puutuks.

Veel üks seadme esiletõstmist vääriv omadus, mis on järjekordne näide läbimõeldud Graefi kvaliteedist, on Dry Balance Technology. See tagab kuumuse ühtlase jaotumise ja õhuringluse kuivatuskambris. Nii eemaldatakse vesi toiduainetest ühtlaselt ja õrnalt. Sõltuvalt seadistatud kuivatustemperatuurist säilivad toiduainetest ensüümid, vitamiinid ja muud olulised toitained

Tehnilised andmed

Materjal

Kvaliteetne plastkorpus

Kaal

5 kg

Võimsus

230 V

Kaal

5 kg

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!