Tutvuge Dysoni juuksehooldustoodetega

Vähem kuumust, et kaitsta sellest tingitud kahjustuste eest

Web-PC-Airwrap-1@2x
Airwrap

Lokid. Lained. Sile soeng. Kuivatamine. Ilma liigse kuumuseta.

  • Torud lokkide või lainete tegemiseks

...

Coanda efekt lokkide tegemiseks

Soengutegemisseadmel Dyson Airwrap™ on aerodünaamiline nähtus, mida nimetatakse Coandă efekt. See koolutab juukseid, et seade tõmbaks need ligi ja ümber toru või harja. Soengu tegemine ilma liigse kuumuseta.

...

Ilma liigse kuumuseta

Nutikas soojuse regulaator mõõdab õhuvoolu temperatuuri üle 40 korra sekundis, kontrollides kuumutuselementi, et temperatuur jääks alla 150 °C.

...

Dysoni digimootor V9

13 labaga tiivik pöörleb kuni 110 000 p/m minutis, luues 3,2 KPa. See on piisavalt võimas, et luua Coanda efekti loomiseks vajalik õhusurve.

Web-PC-Corrale-1@2x
Corrale

Liigne kuumus on nüüd minevik. Tere, painduvad plaadid

  • Täiustatud soengutegemine, kahjustab juukseid poole vähem¹
  • Nutika juhtimisega kuumutussüsteem
  • Juhtmeta mitmekülgsus, juhtmega soojusjõudlus

...

Täiustatud soengutegemine, kahjustab juukseid poole vähem1

Mangaani-vasesulamist plaadid, just juuste laiused. Plaadid painduvad, et koguda juuksed korralikult kokku ja teha soeng ilma liigse kuumuseta.1

...

Intelligentne kuumuse juhtimine

Integreeritud sensorisüsteem reguleerib plaatide temperatuuri 100 korda sekundis, tagades pideva võimsuse, nii et kuumus ei ületa kunagi seadistatud temperatuuri. Nutikas akuhaldussüsteem jälgib ja juhib seadet pidevalt, et optimiseerida soojussisend

...

Juhtmeta mitmekülgsus, juhtmega soojusjõudlus

Juuksesirgendajaga Dyson Corrale™ saate juhtmevabalt soengut teha3 kuni 30 minutit. Kui soeng veel valmis ei ole, võite alati juhtme taha panna ja kasutada seadet hübriidrežiimis. 90% aku laadimine 40 minutiga.

Web-PC-Supersonic-1@2x
Supersonic

Kuivatab kiirelt. Ilma liigse kuumuseta. Disainitud juuste ja peanaha eest hoolitsemiseks.

  • Viis soengutarvikut, sh uus juuste lendlemist takistav tarvik Flyaway.3
  • Magnetiga tarvikud
  • Disainitud sobima erinevatele juuksetüüpidele.

...

Juuste lendlemise vastane tarvik Flyaway tagab sileda lõppviimistlus3

Profijuuksuritest inspireeritud uus, juuste lendlemise vastane tarvik Flyaway toimib Coanda-efetiga, tõstes pikemad juuksed kõrgemale ja peites lendlevad salgud. Ühtlane ja salongi kvaliteediga soeng³, oma kodus.3

...

Intelligentne kuumuse juhtimine

Erinevalt teistest seadmetest mõõdab Dysoni föön Supersonic™ õhutemperatuuri sekundis üle 40 korra ja reguleerib kuumust. See aitab vältida suurest kuumusest tulenevad kahjustusi ja kaitsta juuste loomulikku sära.

...

Kiire kuivatus

Väikese, kuid võimsa Dysoni digitaalse mootori pöörete arv ulatub kuni 110 000 pöördeni minutis. Kombineerituna tehnoloogiaga Air Multiplier™ toodab see suure surve ja suure kiirusega, juhitava õhujoa, et kuivatada juuksed kiiresti ja seada need täpselt soengusse.

1Soojuskahjustused mõõdetuna juuste tugevuses samaväärse soengu tegemisel. Katsetatud painduvate plaatidega Corrale võrreldes jäikade plaatidega Corrale.

2Täpne tööaeg sõltub juustest ja soengu tegemise viisist.

3Kasutamiseks kuivadel ja sirgendatud juustel

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...