• Dyson
 • Laurastar
 • SteamOne
 • Höfats
 • Novis
 • Dyson Airblade
 • Slinger
 • Melitta
 • Chef's Choice
 • Status

CHEF'SCHOICE M2000 Noateritaja

319.00€
Mudel: 520220
Esto

Järelmaks lisatasudeta - tasu 3-s võrdses osas 3 kuud!
Kuumakse alates 16.33€/kuus. 24 kuud.
(rohkem infot ostukorvis).

Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
 • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
 • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

CHEF'S CHOICE | Noateritaja mudel 2000

Chef'sChoice´i kommertseesmärgil kasutamiseks mõeldud elektrilise noateritaja mudel 2000 on suure jõudlusega ja NSF-sertifikaadiga teritaja, mis on ette nähtud kasutamiseks eelõige suure koormusega kommertsköökides (restoranid, hotellid, toitlustusteenust pakkuvad asutused, klubid ja toitlustusettevõtete ketid). Lihtne kasutada ja tulemuseks on kauakestev, teravam lõikeserv.

ChefChoice´i teritaja kahe etapiga patenteeritud teritusprotsessi loodud unikaalne noatera geomeetria annab noale enneolematud "sakid" ja nuga püsib võrreldes tavapäraselt teritatud nugadega kolm korda teravam. ChefChoice´i mudel 2000 on turvaline viis kvaliteetnugade teritamiseks, mille käigus eraldatakse nõelterava noatera saamiseks vaid tolmu.

Eemaldatav teritusmoodul: Lisaks saab Chef'sChoice® teritusmooduli kiiresti ja hõlpsalt eemaldada, et seda kraanikausis või nõudepesumasinas pesta ja desinfitseerida. See on tänapäevases toiduainetele ohutus köögis ülimalt oluline omadus.

Kiire ja lihtne kasutada: Chef'sChoice´i kommertseesmärgil kasutamises mõeldud teritaja mudel 2000 on eriti kiire. Tavaliselt kulub sellega noa teritamiseks umbes 45 sekundit ning taasteritamiseks vaid 15 sekundit, seega on see vähemalt 2-3 korda tavalistest teritajatest kiirem. Teritatakse kõigi kööginugade kogu tera, alates väikesest koorimisnoast kuni suurima peakoka noani.  Sisseehitatud, täpse nurgaga juhikud tagavad õige teritamisnurga ja surve ning seega on seda teritajat ülimalt lihtne kasutada.

Mudel 2000 kasutab kahest etapist koosnevat protsessi, et luua kaarekujuline noatera, mis püsib teravam kuni kolm korda kauem kui klassikalised õõnsa pealispinnaga või V-kujulised noaterad. Lisaks loob Chef'sChoice® teritaja mööda üliterava peene noatera tahkusid mikroskoopilised sooned, mis annavad noale enneolematud "sakid". See spetsiaalne noatera aitab toiduaineid töötlemiseks ette valmistada ja rutiinseid hakkimistöid teha, sest selles on ühendatud peene tera sujuv lõikamine ja mikrosoontega tahkude külgmine lõikamine.

Tehnilised andmed

Ühepoolse noa teritamine

Jah

Teritusetappide arv

2

Abrasiivketas

100% teemantabrasiivkettad

Saab teritada nii sirge kui ka sakilise teraga nuge

Jah

Noatera nurk pärast teritamist

20 kraadi

Eelteritusetapp

Ei

Teritusetapp

Jah

Lihvimis-/poleerimisetapp

Jah

Terastamisetapp

Ei

Teritusaeg

alla 1 minuti esmakordsel teritamisel ja taasteritamisel

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Pakume hooldus- ja remonditöid meie help.one platvormil